Очеретнянський навчально-виховний комплекс

Новини

15 лютого 2013 року в Очеретнянському НВК відбулася зустріч з воїнами-афганцями. На зустріч були запрошені сільський голова Римарчук О.Ф.,голова фермерського господарства "Світлана-Н",депутат районної ради Наказенко С.Б. та воїни-афганці Крутевич С.Л.,Минза С.О.,Тимошенко В.І.,Ніколаєвський І.Б.,Прус В.П. Учнями НВК був поставлений цікавий,змістовний концерт.

О, Боже наш добрий

З високого неба!

Молитву сьогодні

Заносим до Тебе.

За тих, що боролись

При станції Крути

За нашу Державу

Із ворогом лютим,

Що в битві цій впали

В цю зиму криваву…

Прийми їх до Себе!

Прийми в Свою славу!

А нам від цих Триста,

О, Боже, благаєм!

Любові дай вчитись

До рідного Краю!

Наша історія вмита кров’ю і сльозами. Однією з найтрагічніших її сторінок є бій під Крутами, якому в цьому році виповнилось 95 років. У Очеретнянському НВК  29 січня 2013 року була проведена  година пам’яті та організована тематична  виставка приурочена цій даті. Небайдужі діти та працівники комплексу вшанували пам'ять тих, хто віддавав своє життя заради України.

Захід підготували :  пед.організатор:    Івлєва В.С.

Бібліотекар      :   Танасевська В.П.

25 вересня на базі  нашого навчально-виховного комплексу відбувся урок миру, присвячений Міжнародному Дню Миру. На уроці були присутні голова Кривоозерської райдержадміністрації Рольян Л.А., заступник голови  РДА Шпак Т.О., голова районної ради Івахнін А.Д. начальник відділу освіти Бунь А.С., завідуючі методкабінетом відділу освіти Король Л.М. та Федьків Н.К. Метою проведення уроку було залучити громадськість села, батьків, вчителів та учнів  до справи збереження миру. Учасники уроку також взяли активну участь у проведенні Всеукраїнської акції "Голуб Миру" та створили "живий" Голуб Миру.

5 груд. 2016

Атестаційна експертиза Очеретнянського НВК

Відповідно до наказу відділу освіти райдержадміністрації від 08.09.2016 року № 108 «Про проведення атестаційної експертизи Очеретнянського НВК «Загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів – дитячого садка» Кривоозерської районної ради Миколаївської області» 28 листопада 2016 року проведено публічну презентацію навчально-виховного комплексу. У заході взяли участь педагоги школи, представники батьківської та місцевої громади, учнівського самоврядування, члени атестаційної експертизи на чолі з головою - начальником відділу освіти райдержадміністрації Голинською Валентиною Миколаївною.

bp class=